Tālr. +371 26182518
info@projektorinomai.lv

online pasutijums

Projektoru noma - labākais risinājums pasākumu organizēšanā

Projektora noma ir izdevīga risinājuma iespēja, kuru ir jāizmanto. Ja jūs esat tikai iesācējs pasākumu vai konferenču organizēšanā – projektora noma – jūsu labākais risinājums. Jūsu darbs nav saistīts ar pastāvīgu konferenču, prezentāciju, forumu un sanāksmju rīkošanu, taču reizēm vienkārši nevar iztikt bez projektora iegādes. Nedrīkst steigties ar šādu paņēmienu problēmas atrisināšanā.

 

Šodien projektoru noma ir jūsu glābējs. Jūsu uzņēmums rīko milzīgo jubilejas pasākumu, prezentāciju, forumu. Un, protams, bet projektora nomas iztikt nevarēsiet. Jums ir jādodas pie projektoru un ekrānu nomas uzņēmuma konsultantiem.

 

Projektorinomai.lv konsultanti palīdzes aprēķināt ekrāna optimālāko lielumu konkrētai konferenču zālei, izvēlēties vajadzīgo projektoru ar nepieciešamo gaismas plūsma jaudu, lai attēls ir diezgan kontrasts un spilgts. Projektoru noma ļaus Jums izmantot modernās tehnoloģijas, lai attēlotu Jūsu prezentāciju pēc iespējas labāk. Nozīmīgākais ieguvums - multimediju projektoru var pieslēgt jebkuram signāla avotam. Spilgts, ass, skaidrs, piesātināts attēls uz augstas kvalitātes projekcijas ekrāna piesaista uzmanību un palielina auditorijas interesi pret dzirdēto un redzēto materiālu, kā arī izraisa interesi pret uzņēmumu - organizatoru. Projektoru noma ir efektīvs risinājums izmaksu ziņā pasākumiem, kuri notiek izbraukumos, piemēram, sporta svētki, korporatīvie izbraukumi.
 


Akcijas un atlaides: